Online kurz IFS Food 8: přechod z verze 7

Kód: QFA/10
ZDARMAZDARMA
IFS Logo Food 2016 RGB
1 800 Kč 2 178 Kč včetně DPH
Skladem

Nová verze normy IFS Food, verze 8, bude schválena na jaře 2023. Online kurz je určen pro ty, kteří potřebují pomoci s přechodem z aktuální verze 7. Kurz je zaměřen na vysvětlení novinek jak v protokolu normy, tak v požadavcích na certifikované organizace. Účastníci obdrží prezentace i v pdf ke stažení a certifikát o účasti. Délka cca 1/2 dne. 

Lektorem bude Ing. Miroslav Šuška, který je auditorem IFS prakticky od počátku fungování této normy, v minulosti jako poradce zaváděl systémy bezpečnosti u mnoha výrobců potravin v ČR, prováděl jako auditor certifikačních společností audity podle norem IFS a BRCGS ve většině evropských zemí i v Asii a Severní Americe. Aktuálně působí jako zástupce IFS Management GmbH pro Českou republiku a Slovensko a je IFS Integrity auditorem. 

Kurz bude dostupný od dubna až května 2023 v závislosti na termínu vydání normy, alternativně bude možné se účastnit i prezenčního kurzu v Praze, Bratislavě a Olomouci. Objednat je možné v e-shopu, termíny jsou již k dispozici (červen a září 2023).